top of page

DLACZEGO MY?

2020-07-03 00.15.36.jpg
2020-07-03 00.17.28.jpg
O mnie

 

Nazywam się Magdalena Gronowska, posiadam kilkunastoletni staż pracy w księgowości. W Królestwie Niderlandów swoje doświadczenie w tej branży rozpoczęłam w 2008 roku, natomiast biuro rachunkowe prowadzę od stycznia 2010 roku. Skończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku prawo i administarcja ze specjalizacją prawo podatkowe. W Królestwie Niderlandów ukończyłam RB Academy w Hadze uzyskując tytuł doradcy podatkowego. 

 

W prowadzeniu biura rachunkowego opieram się na swoim bogatym doświadczeniu oraz znajomości niderlandzkiego prawa podatkowego. Dzięki zdobywanej przez wiele lat praktycznej wiedzy potrafię przewidzieć i rozwiązać wiele problemów związanych z podatkami i finansami. Pasja oraz zamiłowanie do finansów i ekonomii sprawiają, że mogę dziś zagwarantować aktualnym, jak i przyszłym Klientom współpracę na najwyższym poziomie.

Nasza Firma

Nasza firma działająca na rynku od stycznia 2010 roku specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowej księgowości firm jak i pomocy w sprawach administracyjnych osobom prywatnym. Znajomość prawa niderlandzkiego oraz długoletnie doświadczenie na rynku, a także znajomość języków i kultur gwarantuje optymalną obsługę klientów. Nasz zespół wspiera przedsiębiorców w rozwiązywaniu problemów finansowych, wskazując ich słabe punkty i doradzając jakie fiskalne rozwiązanie jest w danej sytuacji najlepsze.

 

Aby usługi biura były na najwyższym poziomie korzystamy z profesjonalnych programów komputerowych służących do księgowania dokumentów i sporządzania rozliczeń podatkowych, takich jak Visma eAccounting, Davilex oraz Nextens. Współpracujemy także z firmą BCS BV która prowadzi dla nas dokumentację pracowniczą oraz HKB Administratie en Advice BV.

 

Współpraca z nami jest gwarantem odpowiedzialnego prowadzenia wszystkich formalności związanych z księgowością w Państwa firmie.

20231129_124849_edited.jpg
bottom of page